coby
22 اسفند 1401 - 14:58

پلیس مخالف شادی مردم در چهارشنبه آخر سال نیست/ برخورد قاطع با هنجارشکنان

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: پلیس مخالف شادی مردم نیست بلکه آزار و اذیت مردم و ایجاد مزاحمت برای نوامیس را خط قرمز خود می داند و بشدت با هنجارشکنان برخورد خواهد کرد‌.

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران ظهر امروز در خصوص برنامه های پلیس در چهارشنبه آخر سال اظهار کرد: پلیس از ماه‌ها قبل طرح پیشگیری از فروش مواد محترقه را با شناسایی انبارها و فروشندگان عمده آغاز کرده است و با اقدامات بسیار پیچیده پلیسی میزان کشفیات مواد محترقه بصورت عمده نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. 

وی با اشاره به اینکه آسایش و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است و هر کسی باعث سلب آسایش شود با آن برابر قانون برخورد خواهد شد گفت: متاسفانه مراسمات چهارشنبه سوری مانند سال های گذشته برگزار نمی شود و در سال های اخیر چهارشنبه سوری به کابوس زندگی مردم تبدیل شده و شاهد انواع حوادث ناگوار بر اثر بی احتیاطی و سهل انگاری برخی جوانان شده است. 

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در خصوص آسیب های چهارشنبه آخر سال، تصریح کرد: اولویت اول ما در چهارشنبه آخر سال، پیشگیری از جرائم است و در این ارتباط پلیس به هیچ وجه با شادی و نشاط مردم مخالف نیست بلکه در کنار مردم و با مردم و برای مردم است اما چنانچه برخی افراد معدود هنجار شکن قصد سد معبر و مزاحمت هایی برای شهروندان داشته باشند با هماهنگی مقام قضائی به‌طور قاطع با آنان برخورد خواهد شد. 

سردار عزیزی در پایان سخنان خود به تعطیلات نوروز 1402 اشاره و بیان کرد: کسانی که قصد مسافرت در ایام نوروز را دارند پیش از ترک منزل موارد امنیتی را در نظر داشته و برای اشیاء قیمتی و طلا و جواهرات در صورت امکان از صندوق امانات در بانک ها استفاده شود. 

پایان پیام/۶۷۰۳۷

منبع: فارس
شناسه خبر: 1090685